Abiye Model Önerileri

Abiye Seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Gidecekler listesinde olan düğünlerin neredeyse hepsi tek bir sezona toplanınca düğün için elbise seçmek sadece bir kerelik seçim olmaktan çıkıyor. Yakın arkadaşlar ile akrabalar, uzaktan akrabalar derken bir elbise yeterli olmuyor.Hal böyle olunca düğünde giyilebilecek kıyafetler listesi uzuyor.Düğünlük elbiseler denince seçenekler o kadar fazla ki düğün için elbise seçiminizi yaparken önceliğiniz renk ise önce karar verin sıcak mı, nötr mü yoksa soğuk renkler mi?

Yazın canlı renkler ile düğünün enerjisini artırabilirsiniz.Özellikle sıcak havalarda tercih edilen canlı renkleri daha nötr renkte ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.Aksesuar takarken ise biraz dikkatli olmanızda fayda var.Renge göre değilse bile düğün elbiselerine göre aksesuar seçiminizi yapabilirsiniz.

Mesela straplez elbisenizi uzun ve sarkan küpeler ile kullanacaksanız kolye yerine bileklik ile tamamlamayı tercih edebilirsiniz.Düğün elbisenizde çok fazla detay var ve rengi de oldukça çarpıcı bir renkse belki küçük top küpeler ile gösterişli bir bileklik takabilirsiniz.

Çiçekli düğün elbiselerine karşı önyargılı olmayın.Bazen çiçekli elbiselerin askıda düğün için çok basit kaldığını düşünebilirsiniz ama şık bir topuklu ayakkabı ve doğal makyaj ile tamamladığınızda yaz düğünü için oldukça ideal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düğün için şık bir elbise arıyorsanız uzun modelleri tercih edebilirsiniz.Yıllar geçti moda apayrı bir şeye dönüştü “old school” diye adlandırdığımız her şey tekrardan moda oldu.Ve uzun elbiselerin yeri bu süreçte asla değişmedi.Çünkü neden değişsin?Daha uzun ve daha ince bir görünüm sunan uzun elbiseler, senin için fazla sade kaçıyorsa , ışıltılı ve dikkat çekici bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Gelelim son zamanların yine oldukça popüler olan trendine.Artık günümüz düğünleri aynı gün içerisinde birden fazla konsept içilebiliyor.Günü ve konseptleri parçalara ayıran düğün sahipleri misafirleri ile eğlenecekleri bu özel gün için birbirinden farklı konseptler hazırlıyor.Durum bu şekilde olunca misafirler de aynı düğün için birden fazla düğün elbisesi aramaya başlıyor.Bunun içinde aynı elbisenin kolları ayrılan aparatlardan oluşması sizin için kolaylık sağlayabilir , elbisenin görünümünde dikkat çeken bir değişime ulaşabilirsiniz.

Abiye

Bunun gibi bir çok parçalı elbise modelleri işinizi kolaylaştırıp hem fazla masraftan hemde büyük arayışlardan sizi kurtarabilir.