Jean Kombin Önerileri

 

Jean ve Beyaz Uyumu

Beyaz tişört ve jean pantolonu farklı kılmanın ilk ve en kolay yolu kombini topuklu ayakkabıyla tamamlamaktır.Bu üçlüde ayakkabının rengi konusunda cesur olmak stile artı puan kazandırıyor.

Topuklu ayakkabı

Kırmızı
Beyaz

Bu tür kombinelerinize blazer ceket eklemek kombine şık ve klas bir hava kazandırır.Cool bir ceket her zaman kurtarıcıdır.Renk tercihinizi kahve tonları ve siyahtan yana kullanmanız kombine asil ve ağır bir görünüm katabilir.Kış aylarında koyu renleri tercih edebilirsiniz fakat yaz ayları için canlı renkler ve açık tonlar tavsiye edilebilir.

Topuklu ayakkabı kullanmayanlar içinde bazı tavsiyelerimiz var.Bunlardan biri jeaninizi geniş paça seçip beyaz sneaker kullanmaktır.Bu kombinle rahatlığınızı iki katına taşıyabilir ve aynı zamanda spor bir görünüm yakalarsınız.

Evet modası hiç geçmeyen yırtık jeanlere gelelim.Moda dünyası yırtık jeanlerin ne kadar cool göründüğü konusunda uzun zamandır hemfikir.Yırtık jean ve beyaz tişörtü loafer ile tamamlamak kolayca şık bir görünüm elde etmeyi sağlayacaktır.

Slogan tişörtlerle trendlere ayak uydurun.Son dönemde modanın sesi slogan sayesinde biraz daha yükseldi.Onlardan birine sahip olmak trendlere uygun bir görünüme kavuştururken diğer yandanda yükselen seslere eşlik etmeyi sağlıyor.

Son zamanların vazgeçilmezi olan trençkotlarda jeanlerle kullanımda oldukça etkilidir.Zahmetsiz bir şıklık için kurtarıcı parçanız olan trençkotlarınız jeanleriniz ile sizi sıradan bir görüntüden çıkaracaktır.Rahat bir şıklık yakalamanızı sağlayacak bu parça boyfriend, skinny ya da mom jean ile yaptığınız birçok jean kombininizi tamamlamanıza yardım edecektir.