Turkuaz Mavisi Takım Elbise Modelleri

Turkuaz Mavisi Takım Elbise Modelleri

Takım elbiseler; özel günlerde, resmi mekanlarda ya da iş dünyasında giyilmek üzere itina ile seçilmesi gereken kıyafetlerin başında yer alır. Mavinin güzel bir tonu olan turkuaz renkli takım elbise modellerimiz de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Modayı yönlendiren ve her tarza hitap eden firmamız turkuaz takım elbise modelleri, birbirinden şık duruşu ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Slim fit, yelekli, ekose, çizgili, düz gibi modellere ayrılan takım elbise çeşitlerimizle elit bir çizgi yakalayıp klasik şıklığı en üst noktada temsil edebileceksiniz.

Turkuaz Mavisi Takım Elbise Modelleri ve Seçimi

Klasik giyimden vazgeçmem diyorsanız düz ceket ve pantolon yapısına sahip turkuaz mavisi düz takımlarımıza ulaşabilirsiniz. Bedeninizi saracak ve karizmatik bir duruşa sahip olmak isterseniz sizlere slim fit modellerimizi öneririz.

Sıradan sade giyimlerden başka değerlendirebileceğiniz alternatifler arıyorsanız da ekose ve çizgili gibi hareketli takım elbise modellerimiz size aradığınızı sunacak.

Turkuaz Mavisi Takım Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Takım elbiseniz ile şık bir görüntü elde etmek için yalnızca takımınızın modeline karar vermek yeterli değildir. Gömlek ve aksesuar seçimleri gibi ayakkabı renginde verilecek olan karar da kombinde bütünlük sağlayan parçalar arasındadır. Turkuaz mavisi ile giyebileceğiniz siyah, bordo, lacivert ve kahverengi tonlarından oluşan ayakkabı çeşitleri en doğru kombini sağlamanız açısından sizlere yardımcı olacaktır. Siyah ayakkabı çeşitleriyle resmi duruş sergilerken; bordo, lacivert ve kahverengi ayakkabılar ile modern ve elegan bir tarz elde edebilirsiniz.

Ayakkabınızın rengi kadar modeli de özen göstermeniz gereken hususlar arasında. Seçeceğiniz model ile daha resmi ya da daha sade bir izlenim sergileyebilirsiniz. Süet, deri, casual(spor), brogue, oxford ve loafer ayakkabı modelleri tercih edebileceğiniz seçeneklerdir.

Takım elbisenizi günlük olarak sıradan bir ortamda giyeceksiniz eğer beyaz spor ayakkabı modelleriyle de kombin yapabilirsiniz.

Aksesuar Seçimleri Nasıl Olmalı?

Aksesuarlar, kombinlerin tamamlayacısı olarak karşımıza çıkan ve şıklığı temsil eden ufak detaylardır. Girdiğiniz her ortamda şık ve çekici olabilmek için aksesuar seçimi oldukça önemli! Peki bu seçimler nasıl olmalı? İşte detaylar…

Papyon: Takım elbiselerin en şık aksesuarları papyonlardır. Takımınız ile aynı kumaş yapısına sahip ve uyumlu renklerdeki papyon seçimi, uygun kombinlemeyi oluşturacaktır.

Saat: Klasik, spor ve dijital saat çeşitleri, takabileceğiniz modelleri oluşturmaktadır. Siyah ya da lacivert renkli saatler, turkuaz mavisi takım elbise ile uyum gösterecektir.

Kol düğmesi: Gömleklere zarif bir dokunuş katan kol düğmesi seçimleriniz metal, renkli, mat ve parlak modellerden oluşabilir.

Kravat iğnesi: Kravatlarınıza şıklık katan bu aksesuarları, gümüş ya da renkli motiflerden seçebilirsiniz.

Yaka çiçeği: Damat adayları tarafından tercih edilen yaka çiçekleri, kullanılan şık aksesuarlar arasındadır. Turkuaz mavisi bir damatlık seçiminiz mevcutsa açık renklerden oluşan yaka çiçeği kullanabilirsiniz.